برای دسترسی بهتر به محتوا از طریق فهرست بالا اقدام نمایید.

خرید پرده در شهرک غرب

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد دکوراسیون داخلی در شهرک غرب تهران به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

برای انتخاب بهتر و مناسب انواع پرده مکانیزه با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید انواع کفپوش در شهرک غرب

اگر برای انتخاب و خرید کفپوش تردید دارید باز طریق تماس با مشاورین ما می توانید انتخاب بهتری داشته باشید.

انواع کاغذ دیواری در شهرک غرب تهران

دکوراسیون سپهر دکور با سال ها تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی می تواند مکانی زیبا را به شما هدیه دهد. خدماتی که مجموعه سپهر دکور به عنوان مجری دکوراسیون داخلی در سعادت آباد و شهرک غرب انجام می دهد:

  • طراحی داخلی منزل
  • طراحی داخلی اداری
  • طراحی داخلی مغازه
  • طراحی کابینت آشپزخانه
  • بازسازی و نوسازی خانه

محصولاتی که می توانید از مجموعه سپهردکور تهیه کنید:

  • انواع پرده مکانیزه
  • انواع کفپوش منزل
  • کاغذ دیواری

پرده در شهرک غرب و سعادت آباد

پرده ها یکی از مهمترین المان ها در دکوراسیون داخلی هستند. آن ها می توانند فضا را زیباتر کنند اما در کنار زیبایی می توانند بسیار کارآمد و مفید واقع شوند. پرده های مدرن و امروزی علاوه بر زیبایی پرکاربرد نیز هستند.

پرده زبرا

پرده زبرا یکی از انواع پرده های مکانیزه است که کاربرد و زیبایی آن موجب می شود تا در بسیاری از مکان ها آن را مشاهده کنید. پرده زبرا از دو لایه تشکیل شده است که با بالا و پایین کردن این دو لایه می توانید میزان نور ورودی به خانه را مدیریت کنید. این پرده با توجه به طرح ها و رنگ های مختلفی که دارد قابل استفاده در فضاهای مختلفی نظیر، اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و فضای اداری است. جنس این پرده موجب شده تا شستشوی آن نیز ساده باشد و با توجه به کاربردی که دارد در فضاهای اداری مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاع از نحوه شستن این پرده مقاله نحوه شستشو پرده زبرا را مطالعه کنید.

پرده اسکرین

پرده اسکرین نیز نوع دیگری از پرده های مکانیزه است. این پرده هم بالارونده بوده و با هدف جلوگیری از ورود نور در فضا استفاده می شود. همچنین باید بیان کرد ک پرده اسکرین با وجود کارایی خوبی که دارد برای دکوراسیون مدرن نیز یک پرده مناسب به شمار می آید.  در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی اگر سبک دکوراسیون شما مدرن بود قطعا پرده اسکرین می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.

پرده شید رول

پرده شید رول نوعی پرده رولی مانند پرده زبرا و اسکرین است که در مقایسه با پرده اسکرین تاریکی مطلق ایجاد نمی کند. این پرده تراکم کمتری دارد تا از ورود نور مضر جلوگیری کرده و مقدار کمی نور را از خود عبور دهد. این امر باعث می شود در عین این که روشنایی فضا را تا حدی نگه می دارد از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند تا دستگاه های سرمایشی در تابستان بتوانند فضا را بهتر خنک کنند. پرده هایی چون اسکرین و شید رول باعث کاهش مصرف انرژی یا برق می شوند. پرده شید رول یکی از انواع پرده اداری است. پیشنهاد می شود مقاله نحوه شستشو پرده شید رول را مطالعه کنید.

پرده سیلوئت

پرده های سیلوئت مانند پرده زبرا از دو لایه تشکیل شده است که بین آن ها تیغه های افقی رد شده است. این تیغه ها وظیفه مدیریت نور را بر عهده دارند. پرده سیلوئت را با پرده زبرا مقایسه می کنند که این امر به جهت شباهت بین آنهاست. پرده سیلوئت قیمت مناسبی دارد و به سادگی می توان آن را شست از این رو می توان آن را انتخابی مناسب برای فضای خانه و ادارات در نظر گرفت. از این پرده در دکوراسیون نئوکلاسیک و مدرن می توانید استفاده کنید.

پرده رومن

پرده رومن یکی از زیباترین پرده های مکانیزه است که می توان به عنوان پرده آشپزخانه، پرده پذیرایی مکانیزه و پرده اتاق خواب استفاده کرد. این پرده یک پرده مکانیزه به مکانیزم جمع شونده به صورت عمودی است که چین خوردگی هایی را در قسمت پایینی خود دارد. این پرده نیز مانند سایر پرده های مکانیزه از ورود نور به فضا جلوگیری می کند. پرده رومن با توجه به ظاهری که دارد برای سبک دکوراسیون کلاسیک و نئوکلاسیک مناسب است.

پرده بامبو

پرده بامبو را می توان یکی از انواع پرده های مکانیزه نام برد که یک عایق خوب دما و انرژی است و از ورود نور به فضا نیز جلوگیری می کند. پرده بامبو با توجه به رنگی که دارد با کفپوش هایی مانند پارکت همخوانی مناسبی دارد. پرده بامبو از چوب بامبو تولید می شود و یکی از کاربرد هایی که دارد استفاده در فضای باز است. این پرده نیز قیمت مناسبی دارد و بسیاری از خریداران آن را به عنوان پرده آشپزخانه خریداری می کنند. اگر چنانچه از این پرده استفاده می کنید پیشنهاد می شود مقاله نحوه شستشو پرده بامبو را مطالعه کنید.

پرده باند

پرده باند یکی دیگر از پرده های مکانیزه است. این پرده از تیغه های افقی تشکیل شده است که در هنگام جمع شدن به صورت عمودی جمع می شوند. پرده های باند مشابه به پرده های کرکره ای هستند. از مزایای این پرده می توان به قیمت مناسب، شستشو آسان، مدیریت میزان نور و نصب ساده آن اشاره کرد. پرده باند یک پرده مناسب برای فضای اداری و خانگی است و می توانید هنگام طراحی دکوراسیون دفتر مدیریت از آن استفاده نمایید.

پرده شب و روز

اگر به دنبال خرید پرده در شهرک غرب تهران هستید قطعا یکی از  پیشنهادات ما در سپهر دکور پرده شب و روز است. پرده شب و روز را پرده دو مکانیزم نیز می نامند. این پرده از دو پرده مجزا تشکیل شده است که می توان به خوبی از طریق این دو میزان نور ورودی را کنترل کرد. اسامی زیادی که این پرده دارد ممکن است شما را کمی گیج کند اما در نهایت همه آن ها یکسان است. پرده روز و شب از دو لایه تیره و روشن تشکیل شده است.

پرده چاپی

پرده های چاپی یک پرده مناسب برای فضای آشپزخانه، حمام و اتاق هاست. این پرده از جنس پارچه هازان بوده و کیفیت مناسبی دارد. با توجه به این که می توان بر روی پرده چاپی طرح های زیبایی را چاپ کرد برای اتاق خواب کودکان بسیار مناسب است و همچنین جنس آن با توجه به نم و خیس شدن کیفیت خود را از دست نمی دهد از این رو به عنوان پرده حمام نیز استفاده می شود.

کفپوش در شهرک غرب و سعادت آباد

اگر به دنبال خربد کفپوش در شهرک غرب سپهر دکور می تواند به شما کمک کند. سه کفپوش طرح چوب که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند و شما بر اساس بودجه خود می توانید از بین آن ها انتخاب نمایید.

کفپوش پارکت در شهرک غرب

پارکت با کیفیت ترین کفپوش طرح چوب است که از مواد اولیه بسیار با کیفیت تولید می شود. مواد اولیه پارکت چوب است که ظاهر آن را بسیار زیبا و خاص می کند. پارکت در حال حاضر یکی از اولین انتخاب های خریداران است. این پارکت ها با وجود اینکه از چوب های طبیعی ساخته شده اند اما در رنگ های مختلف نیز عرضه شده اند. تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی موجب شده تا این کفپوش ها را با رنگ های مختلف عرضه کنند.

کفپوش لمینت در شهرک غرب تهران

لمینت نام دیگری از انواع کفپوش های چوبی است. این کفپوش از مواد پلاسیتکی ساخته می شود و یک مزیت بهتر نسبت به پارکت دارد. در ظاهر پارکت امتیاز بیشتری را به دست می آورد چرا که زیبا تر به نظر می رسد اما در هنگام خیس شدن و ریختن آب پارکت یک ضعف بزرگ دارد و لمینت این ضعف را نداشته و با خیس شدن دچار خرابی نمی شود.

بالا Call Now Button