پرده های چاپی یک پرده مناسب، برای هر فضا هستند. این پرده می تواند یک پرده مکانیزه با طرح دلخواه شما باشد. نام دیگر این پرده، پانچ است.

مدل های پرده چاپی

پرده های چاپی این اجازه را به شما می دهند تا مدل و طرح دلخواه خود را چاپ کرده و در محل مورد نظر نصب نمایید.

پرده چاپی چیست؟

پرده چاپی متناسب با سلیقه و طرح دلخواه شما چاپ و نصب می شود. پرده چاپی نوعی پرده مدرن است که شاید با سلیقه بسیاری از افراد سازگار نباشد و انتخاب آن ها پرده های کلاسیک باشد. پرده های چاپی از جنس های متفاوتی تولید می شود که می توانید بر اساس سلیقه و نیاز آن ها را خریداری کنید. جنس هایی مانند مخمل، حریر و … که طرح مد نظر شما روی آن چاپ خواهد شد.

اگر به دنبال نور در فضا هستید از پرده های حریر  استفاده نمایید تا نور بیشتری به خانه شما جذب شود. اما اگر نیاز به نور کمتری دارید جنس مخمل به شما پیشنهاد می شود. پرده های چاپی مناسب پرده آشپزخانه، پرده اتاق خواب، پرده اداری و پرده اتاق کودک است. یکی از بهترین کاربرد های پرده های چاپی استفاده در مکان های اداری است که بر روی پرده لوگو شرکت مذکور نقش می بندد.

در کنار پرده هایی مانند زبرا و اسکرین، پرده چاپی در اماکن اداری قابل استفاده است. در اتاق کودک به دلیل دیزاین خاص و رنگ آمیزی زیاد می توانید با خرید پرده چاپی با طرح دلخواه خود جلوه بهتری به اتاق کودک دهید. گاها از شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان استفاده می شود.

جنس پرده چاپی

پرده چاپی از دو جنس مخمل و کتان (پارچه هازان) تولید می شود. پارچه مخمل آن در دو نوع ایرانی و خارجی موجود است که پرده چاپی مخمل ایرانی قیمت و کیفیت مناسبی برای خریداران دارد. پرده های پانچ کاربرد متفاوتی دارند و اگر قصد خرید یکی از آن ها را دارید و پارچه مخمل مدنظر شماست پیشنهاد ما به شما پارجه مخمل ایرانی است. این نوع پارجه قابلیت شستشو نیز دارد. پرده چاپی مخمل خارجی در تفاوت با نوع ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار است. نوع خارجی در برابر شستشو نیز مقاوم تر بوده و طرح چاپی روی آن سخت تر دچار مشکل خواهد شد.

پرده چاپی جنس دیگری دارد که آن را هازان می نامند. بسیاری آن را با عنوان پرده کتان می شناسند. کتان هازان یکی از پارچه های شناخته شده در ایران است و پرده چاپی کتان هازان نیز با توجه به قیمت مناسب توسط خریداران استقبال می شود. پارچه هازان به دلیل ضخامت و تراکم بالا از عبور نور جلوگیری می کند. در پارچه کتان هازان از الیاف مصنوعی استفاده می شود که به موجب آن پس از شستشو مانند نخ کشیده نمی شود.

کاربرد پرده چاپی

پرده چاپی به دلیل زیبایی و جنسی که دارد در حمام، اتاق ها و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت خوب این پرده باعث شده تا در حمام ها استفاده شود که در صورت خیسی و نم کیفیت خود را از دست نمی دهد و پوشش مناسبی نیز دارد. یکی دیگر از کاربرد های این پرده در مکان های اداری است که پرده چاپی را یکی از چند پرده اداری تبدیل کرده است. کسب و کار ها و بیزینس ها می توانند با سفارش این پرده و ارسال لوگو خود، در محل کار پرده ای با لوگو کسب و کار خود را داشته باشند.

خرید پرده چاپی

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده چاپی به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

 

قیمت پرده چاپی

قیمت پرده چاپی با توجه به جنس آن متفاوت است. اگر به دلایلی تصمیم به پرداخت هزینه کمتر دارید پرده چاپی جنس هازان را تهیه نمایید. عزیزانی که در شهرک غرب تهران و سایر نقاط هستند می توانند به صورت حضوری نیز اقدام به خرید کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه خرید پرده در شهرک غرب تهران را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا Call Now Button