پرده رومن یا پرده رومی یکی از زیباترین پرده های مکانیزه برای کنترل نور محیط است. گرچه سایر پرده های مکانیزه نیز زیبایی خاص خود را دارند اما پرده رومی را می توان یکی از زیباترین آن ها نامید که در کنار پرده های چاپی طرح های زیادی را داراست.

انواع مدل پرده رومن(رومی)

یکی از بزرگترین مزایای پرده رومن طرح ها و رنگ های آن است که جلوه خاصی به مکان شما خواهد داد. اگر به دنبال پرده ای زیبا هستید خرید پرده رومی را پیشنهاد می کنیم.

پرده رومن چیست؟

پرده رومن یا رومی یکی از زیباترین پرده های مکانیزه است که تفاوت هایی را با سایر پرده های میکانیزه بازار دارد. یکی از دلایل استقبال از پرده رومن سادگی و زیبایی آن است. این نوع پرده هیچ آستری ندارد. به طور معمول از پرده حصیری برای خانه های سنتی و از پرده رومن در خانه های مدرن استفاده می شود. پرده رومن در دکوراسیون مدرن مورد استفاده قرار می گیرد و می توانی از آن در دکوراسیون نئوکلاسیک نیز استفاده کرد. علت نام گذاری پرده رومن یا رومی این است که این پرده از نوعی پرده در روم باستان الهام گرفته شده است.

مکانیزم جمع شدن آن به شکلی است که پرده بر روی هم جمع می شود و به صورت تا شده بالا می رود. چین خوردگی و تا شدن آن به صورت منظم است و این چین خوردگی ها نیز زیباست. از این پرده در مکان هایی که دارای نور زیاد است استفاده می شود. ضخامت پرده به خوبی از ورود نور بیش از حد جلوگیری می کند. زیبایی، کارایی، نصب ساده و همچنین شستشو ساده در کنار قیمت مناسب آن را یک انتخاب عالی برای خانه تبدیل کرده است.

میزان مدیریت نور محیط در هنگام باز بودن پرده به جنس آن بستگی دارد. به دلیل ضخامت پرده رومن میزان نور ورودی بسیار کم خواهد بود. از این پرده در دو نوع دستی و خودکار در بازار موجود است. برای تشخیص پرده رومی به چین خوردگی های روی آن دقت کنید، وجه تمایز آن با سایر پرده ها این چین خوردگی هاست. یکی از مزایای این پرده این است که از دو سمت زیبا دیده می شود.

پرده رومن به دلیل طراحی زیبا آن قابل استفاده در دکوراسیون کلاسیک و مدرن است.

مزایای پرده رومن

  • نصب آسان پرده رومن
  • ظاهر زیبا و مدرن
  • نگهداری آسان
  • مناسب برای پذیرایی خانه
  • قیمت مناسب
  • جلوگیری از ورود نور
  • مناسب برای دکوراسیون مدرن و نئوکلاسیک

استفاده از پرده رومن در فضاهای مختلف

پرده رومن با توجه به ظاهری که دارد برای اتاق خواب، پذیرایی و اتاق فرزند مناسب است.

خرید پرده رومن

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده رومن به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان
بالا Call Now Button