انواع پرده

انواع پرده بر اساس محیط

انواع مدل پرده

انواع مدل پرده موجود در سپهر دکور، پرده های مکانیزه هستند. پرده مکانیزه به شما اجازه می دهد میزان نور ورودی به خانه را تنظیم کنید.

پرده های مدرن

در این تصاویر جدیدترین مدل های پرده را مشاهده می کنید که در سال های اخیر پرده ساده و شیک بیش از قبل مورد پسند جامعه و خریداران قرار گرفته است. این نوع پرده ها جلوه خاصی به خانه شما می دهند که می توانید با سایر دکوراسیون خود آن ها را ست کنید. پردهای مدرن مانند پرده های سان اسکرین امروزه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل پرده ساده

پرده های ساده مناسب خانه های مردن و ساده است. در صورتی که فضای خانه شما شلوغ است پرده ساده مناسب خانه شما نیست. پرده های ساده در انواع و رنگ های متفاوت در بازار موجود هستند اما متناسب با دکوراسیون خود آن ها را انتخاب کنید. پرده های موجود در سپهر دکور تماما پرده های مکانیزه هستند.

چه پرده ای بخریم؟

برای خرید پرده باید بودجه و نوع دکوراسیون خانه خود را در نظر بگیرید. اگر در خانه از دکوراسیون ساده استفاده کرده اید از پرده ساده برای قسمت های مختلف خانه استفاده نمایید. پرده بامبو یک گزینه مناسب برای خانه های کلاسیک به شمار می آید. بسیاری از پرده های مکانیزه در طرح ها و رنگ های متفاوتی موجود هستند که دست شما برای انتخاب مدل و رنگ پرده که با سایر اجزا دکوراسیون از جمله کفپوش خانه همخوانی داشته باشد باز است.

پرده مکانیزه

در حال حاضر بسیاری از افراد برای خانه و محل کار خود از پرده های ساده و زینتی استفاده نمی کنند و کارایی پرده برای آن ها اولویت مهمتری دارد.

خرید پرده مدرن و مکانیزه

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

برای خرید پرده در شهرک غرب تهران می توانید به صورت حضوری اقدام نمایید.

آشنایی با انواع پرده های مکانیزه

پرده های مکانیزه امروزه پرکاربرد و زیبا هستند و نه تنها در مکان های اداری بلکه در خانه نیز مورد استفاده قرار می گیرند. نگاهی به انواع پرده های مکانیزه می اندازیم تا با آن ها به صورت مختصر آشنا شویم.

پرده اسکرین

پرده اسکرین یکی از پرده های کاربردی است که برای طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت نیز استفاده می شود. این پرده با ظاهر مناسب و کاربرد خوبی که دارد در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد. پرده اسکرین شباهت به پرده شید دارد و هنگام خرید می توانید به هردو آن ها توجه کنید. پرده شب و روز نیز دارای یک لایه پرده اسکرین است. پرده های اسکرین قابلیت چاپ طرح را دارند و در رنگ های مختلف نیز عرضه می شود. از این رو برای هر نوع دکوراسیونی مناسب است.

پرده شید رول

پرده شید رول نوعی پرده مکانیزه برای مدیریت نور فضا است که یک تفاوت بارز با پرده اسکرین دارد. پرده شید رول همچون پرده اسکرین برای مدیریت نور است اما مانند اسکرین به طور کامل از ورود نور جلوگیری نمی کند بلکه مقدار کمی از نور از این پرده عبور می کند. جنس این پرده از کتان، پلی استر و پنبه است و برای کیفیت خوبی را دارد. پرده شید رول را میت توان یکی از انواع پرده ها نامید که کیفیت و کارایی مناسبی دارد.

از طرفی این پرده با توجه به تنوع طرح و رنگ می تواند برای هر فضایی مناسب باشد. شستشو این پرده نیز آسان است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نحوه شستشو پرده شید رول را مطالعه نمایید.

پرده زبرا

پرده زبرا یکی دیگر از انواع پرده هاست که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. پرده زبرا به دلیل کیفیت، قیمت، طرح و کاربردی که دارد یکی از محبوب ترین پرده های مکانیزه است. با توجه به این پرده مانند پرده اسکرین و شید رول در رنگ های مختلف موجود است که در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی می توانید استفاده کنید. دوام بالا، شستشو آسان، نصب آسان و طرح های متنوع از مزایای پرده زبرا است.

پیشنهاد می شود مقاله نحوه شستشو پرده زبرا را مطالعه نمایید.

پرده لوردراپه

پرده لوردارپه هم از دیگر پرده های موجود در سپهردکور است. لوردراپه تنوع بیشتری دارد و مناسب فضاهای اداری و خانگی است. یک تفاوت عمده که این پرده با پرده های قبلی دارد این است که با صورت عمودی است و به صورت افقی جمع می شود. لوردراپه در بسیاری از خانه ها و ادارات استفاده می شود. قیمت مناسب و کارایی این پرده را به یک انتخاب مناسب تبدیل کرده است.

با توجه به شکل ظاهری این پرده آن را پرده عمودی نیز می نامند. یکی از مزایای این پرده استفاده از آن برای پنجره های بزرگ است که به صورت کامل پنجره را پوشش می دهد.

پرده سیلوئت

پرده سیلوئت یکی از انواع پرده است که به عنوان پرده مکانیزه می توان از آن استفاده کرد. پرده سیلوئت عملکردی مانند پرده زبرا دارد که این شباهت موجب شده تا آن را با پرده زبرا مقایسه کنند. در پرده سیلوئت چندین ردیف افقی بین دو لایه پرده قرار گرفته است که با باز و بست کردن این ردیف های افقی می توان میزان نور فضا را مدیریت کرد. از این پرده نیز می توانید در فضای آشپزخانه در هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید.

پرده سیلوئت را پرده ای میان پرده زبرا و کرکره ای می دانند. با این پرده که یکی از انواع پرده ها است می توانید در فضا را در مقابل اشعه های مضر خورشید مسون نگه دارید.

بالا Call Now Button