انواع کفپوش

خرید کفپوش خانه

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه پیشگام دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد کفپوش به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

انواع کفپوش خانه

کفپوش ها یکی از مهمترین قسمت های خانه هستند نه تنها در زیبایی بلکه در آسایش شما تاثیر گذار است. از انواع کفپوش ها می توان به سرامیک ها، پارکت ها و لمینت ها اشاره کرد که هرکدام مزایا و معایب خاص به خود را دارند. جدیدترین مدل های پارکت، لمینت ها و کفپوش های PVC از انواع کفپوش هایی هستند که در مجموعه سپهر دکور موجود است. در تصاویر بالا انواع کفپوش ها از جمله پارکت و لمینت را می توانید مشاهده کنید.

 

تفاوت کفپوش ها

پارکت ها نوعی کفپوش تولید شده از چوب هستند اما دو کفپوش دیگر از چوب طبیعی ساخته نشده اند. در ساخت لمینت ها از چوب های فشرده شده استفاده می شود اما کفپوش پی وی سی از مواد پلاستیکی فشرده شده تولید می شوند. کفپوش های پارکت تماما از چوب ساخته شده و ظاهر آن ها کاملا به شکل چوب است و پس از آن لمینت ها ظاهری شبیه به چوب دارند اما کفپوش های پی وی سی در مقایسه با دو نوع دیگر مصنوعی تر به نظر می رسند. پی وی سی از مواد پلیمری ساخته شده و به دلیل جنس پلاستیکی در مقابل آب مقاوم هستند در مقابل پارکت به دلیل جنس چوبی آن مقاومت خوبی در مقابل آب ندارد. لمینت ها که به پارکت لمینت نیز معروف اند.

از لحاظ ظاهری می توان تفاوت آن ها را متوجه شد؛ پارکت ها ظاهری طبیعی مانند چوب دارند، اما لمینت و PVC هردو یک برچسب از طرح چوب بر روی آن ها قرار می گیرد.

برای مطالعه بیشتر مقاله تفاوت کفپوش ها را بخوانید. جنس این کفپوش ها باعث شده تا هزینه، دوام و ظاهر آن ها متفاوت باشد. پارکت ها و لمینت ها به دلیل جنس چوبی با ریختن آب بر روی آن ها بعد از مدتی باد کرده و حالت اولیه خود را از دست می دهند. از این نظر کفپوش های PVC شرایط بهتری را دارند.

قیمت کفپوش ها

برای اطلاع از قیمت روز کفپوش ها با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید. پارکت ها به دلیل استفاده از چوب طبیعی قیمت بیشتری نسبت به نوع لمینت و PVC دارند که ظاهر آن ها کاملا متفاوت است. اگر به دنبال خرید کفپوش ارزان قیمت هستید پیشنهاد ما به شما انواع کفپوش PVC است. این محصول با توجه به این که از مواد پلاستیکی تولید می شود در مقایسه با لمینت و پارکت قیمت کمتری دارد و حساسیت به آب نیز ندارد.

 

بالا Call Now Button