بازسازی خانه

بازسازی خانه های قدیمی قبل و بعد

بازسازی ساختمان

در شهر های بزرگ نظیر تهران با افزایش قیمت خانه ها، بازسازی و نوسازی خانه یک امر منطقی به شمار می آید. اما تمام این پروسه نیازمند یک برآورد زمانی و مالی دارد که با مشاوره می توانید به آن بپردازید. اگر قصد هزینه زیاد ندارید به شما پیشنهاد می شود کف خانه و دیوار ها را تغییر دهید چرا که نمای بیشتری به خانه شما می دهند. بازسازی خانه های قدیمی نه تنها در زیبایی خانه تاثیر گذار است بلکه باعث افزایش قیمت آن می شود.

خانه های قدیمی و اصطلاحا کلنگی گاها نیاز به تخریب و مقاوم سازی دوباره دارند که در صورتی که نیاز به بازسازی خانه کلنگی دارید در زمان مشاوره حتما به کارشناسان اعلام نمایید. در این حالت هزینه های تمام شده شما افزایش می یابد.

بازسازی خانه باغ

فرم درخواست مشاوره رایگان بازسازی خانه

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه پیشگام دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد بازسازی و نوسازی خانه به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

نوسازی و بازسازی خانه

مجموعه سپهر دکور با سابقه فراوان در زمینه نوسازی به عنوان یک مجری قابل اعتماد در این زمینه فعالیت دارد. اگر چنانچه قصد تغییرات و نوسازی در خانه خود را دارید از طریق فرم بالا در خواست خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند. برای بازسازی خانه با هزینه کم می توانید به تغییر در کفپوش خانه و دیوار ها بسنده کنید. با انتخاب کاغذ دیواری مناسب نمای خانه دو چندان خواهد شد.

برای اینکه بازسازی خانه ارزان باشد از محصولات بی کیفیت استفاده نکنید، استفاده از این محصولات به دلیل تخریب زود هزینه های شما را در آینده افزایش خواهند داد. اگر قسمتی از خانه شما نیاز به تعمیر و نوسازی دارد می توانید برای مثال به بازسازی آشپزخانه بسنده کنید. مجموعه سپهر دکور از ابتدا و در بازسازی صفر تا صد خانه با شما خواهد بود. چنانچه نیاز به دریافت یک مشاوره رایگان دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.

قیمت بازسازی خانه

برای اطلاع از قیمت بازسازی خانه ابتدا باید تصمیم بگیرید کدام قسمت ها و چه تغییراتی مد نظر شماست. انتخاب متریال مناسب می تواند برای شما هزینه کمتری را رقم بزند و در پایان هزینه تمام شده شما برای نوسازی خانه کاهش یابد. برای اطلاعات بیشتر مقاله چطور هزینه های بازسازی را کاهش دهیم را مطالعه کنید.

برای بازسازی خانه از کجا شروع کنیم؟

برای بازسازی و نوسازی خانه ابتدا باید بودجه خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن نوع کفپوش، دیوار پوش و … را انتخاب نمایید. اگر انتخاب خود را کرده اید به ابتدای صفحه بروید و با انتخاب محصول مورد نظر اطلاعات و روش های تماس را مشاهده کنید. پس از تصمیم گیری انتخاب شرکت بازسازی خانه بسیار مهم و حائز اهمیت است. برای اطلاع بیشتر مقاله تفاوت نوسازی و بازسازی را مطالعه کنید.

تماس با مشاورین و کسب مشاوره اولین قدم برای بازسازی خانه شماست. آماده سازی یک طرح از دکوارسیون داخلی خانه و قیمت گذاری به شما در آنچه پیش رو دارید کمک می کند. 

بازسازی خانه با هزینه کم

بازسازی خانه با هزینه کم در حال حاضر یک امر سخت و کمی غیر ممکن شده است. اما در هنگام بازسازی خانه می توان از متریال مقرون به صرفه استفاده کنند. کفپوش پی وی سی یک انتخاب مقرون به صرفه برای شما خواهد بود. کفپوش های پی وی سی بر خلاف پارکت که از پلاستیک های به هم فشرده شده تولید می شود. کفپوش ها یکی از دغدغه های اصلی در هنگام نوسازی خانه یا ساخت آن برای صاحبین خانه است تا کفپوش مناسب خود را یافت کنند.

نوسازی خانه با هزینه کم به کفپوش پی وی سی ختم نمی شود؛ بلکه می توانید از یک کاغذ دیواری با کیفیت متوسط نیز استفاده کنید.

بازسازی خانه های قدیمی کاهگلی

اگر به دنبال بازسازی خانه های قدیمی کاهگلی هستید ابتدا بودجه خود را مشخص کرده و سپس با مشاورین و مهندسین مشورت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان برای بازسازی خانه قدیمی با هزینه کم با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید. این نوع خانه ها ابتدا باید تخریب و سپس پی ریزی شوند و پس از آن به بازسازی و نوسازی پرداخته شود.

اصول بازسازی خانه های قدیمی

برای خانه های قدیمی می توان از روش بازسازی یا نوسازی استفاده کرد. برای نوسازی کافیست قسمت هایی از دکوراسیون که به مرور زمان زیبایی و ساختار اولیه خود را از دست داده اند تعویض یا تعمیر کنید اما در بازسازی نیاز است به صورت کامل تعویض یا بازسازی شود. بسیاری از خانه ها که کفپوش کاشی یا سرامیک قدیمی دارند به پارکت، لمینت و کفپوش PVC روی می آورند.

بالا Call Now Button