پرده شب و روز یک پرده دو مکانیزه است که مانند پرده سان اسکرین برای جلوگیری از ورود نور زیاد به محل تعبیه می شود. در ادامه مدل ها و انواع پرده شب و روز را می توانید مشاهده کنید.

 

مدل پرده شب و روز

در تصاویر بالا مدل پرده روز و شب را مشاهده می کنید.

 

پرده شب و روز طرح دار

برای خرید پرده شب و روز طرح دار از طریق شماره های درج شده اقدام نمایید.

پرده شب و روز چیست؟

پرده روز و شب نوعی پرده دو مکانیزم است که از دو لایه تیره و روشن تشکیل شده است و متناسب با روز و شب می توانید از یکی از لایه های آن استفاده کنید. پرده دو مکانیزه شب و روز در دو نوع دستی و خودکار در بازار یافت می شود. این پرده در بازار ایران با اسامی متفاوتی شناخته می شود اما در زبان انگلیسی به آن double roller blinds می گویند. پرده دوبل یا دو مکانیزم به دلیل کارایی و زیبایی آن یکی از پرده های پرفروش در بازار است. 

پرده دو مکانیزم را می توان یک پرده مناسب برای حفظ حریم شخصی دانست. جنس پارچه این پرده از پلی استر و کتان است. پرده زبرا یکی از پرفروش ترین پرده هاست اما شید رول دوبل یا پرده روز و شب با توجه به زیبایی، کارایی و مزایایی که دارد فروش مناسبی را در بازار ایران دارد. اگر به دنبال خرید یک پرده لوکس و زیبا هستید پرده دو مکانیزم شب و روز می تواند انتخاب مناسبی باشد. تنوع طرح و رنگ می تواند آن را برای اتاق ها، اماکن اداری و … مناسب سازد. نوع ساده و بدون طرح آن بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. لازم به ذکر است که این پرده دارای دو گیربگس مجزا برای بالا و پایین کردن دو لایه است. این مورد به شما این اجازه را می دهد بتوانید میزان عبور را در هر زمان مدیریت کنید.

از پرده شید دوبل می توانید در دکوراسیون های مدرن و نئوکلاسیک استفاده نمایید. این پرده به دلیل جنس مناسبی که دارد از قابلیت شستشو برخوردار است و به راحتی تمیز می شود.

شید رول دوبل

پرده شب و روز اسامی متفاوتی دارد که به پرده دو مکانیزم اشاره کردیم. نام دیگر این پرده شید رول دوبل است که این نامگذاری از شباهت پرده روز و شب به پرده شیدرول گرفته شده است. کاربرد هردو پرده تقریبا یکسان است با این تفاوت که پرده روز و شب برای شب ها یک لایه روشن برای عبور نور دارد. اسامی دیگری نظیر، پرده دوبل، پرده دَبل و پرده دو منظوره را به این پرده نسبت می دهند که ممکن است در هنگام خرید، خریدار را کمی گیج کند.

مزایای پرده شب و روز

  • تنوع در رنگ و طرح
  • قیمت مناسب با وجود استفاده از دو لایه پرده
  •  قابل شستشو
  • نصب ساده

خرید پرده شب و روز (دو مکانیزم)

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده شب و روز به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان
بالا Call Now Button