پارکت ها یکی از کفپوش ها با جنس چوب هستند که مزایا و معایب خود را دارند اما از زیبایی خاصی بر خوردارند. پارکت ها یکی از گران ترین نوع کفپوش ها هستند.

مدل های پارکت چوبی

مدل های کفپوش پارکت در نوع چوب و طرح های آن است. انواع پارکت های رنگ روشن از مدل هایی است که در سال اخیر مورد توجه قرار گرفته است. اگر قصد خرید پارکت های رنگ روشن را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه سپهر دکور مدل ها و طرح های متفاوت را مشاهده نمایید.

 

جدیدترین مدل پارکت پذیرایی

جدیدترین مدل پارکت پذیرایی 2022 در مجموعه سپهر دکور موجود است. برای اطلاع از قیمت پارکت آلمانی با مشاورین ما تماس بگیرید.

کفپوش پارکت سفید

پارکت چوبی چیست؟

کفپوش پارکت نوعی کفپوش از جنس چوب است که هزینه نسبتا بالایی دارد اما زیبایی آن دکوراسیون خانه شما را بسیار جذاب می کند. پارکت ها کفپوش های مشابهی با نام کفپوش پی وی سی و کفپوش لمینت دارند که از لحاظ کیفیت، ظاهر و قیمت متفاوت اند. پارکت ها به دلیل جنس چوبی که دارند یکی از اولین انتخاب ها برای خریداران است. پارکت ها در بازار ایران از برندها و کشور های مختلفی موجود است که بهترین آن ها پارکت آلمانی است. قیمت پارکت آلمانی نسبت به سایر کشور ها و برندها بیشتر است که از کیفیت بالای آن نشات می گیرد.

پارکت کف پذیرایی باید مناسب با سایر وسایل و لوازم باشد. اگر ابتدا پارکت پذیرایی خود را انتخاب کردید، سایر وسایل را متناسب با آن انتخاب نمایید. به جنس و طرح پارکت کف پذیرایی خود دقت کنید. بسیاری از افراد در گوگل واژه پارکت طرح چوب را جستجو می کنند، اما در واقع تمام پارکت ها از جنس چوب هستند و ظاهر آن ها مشابه به چوب است. اما به دلیل این که کفپوش هایی مانند لمینت و پی وی سی وجود دارد ممکن است آن را، پارکت چوبی بشناسند. برای کسی اطلاعات بیشتر مقاله تفاوت پارکت، لمینت و پی وی سی را مطالعه نمایید.

پارکت زیبایی خاصی به خانه می دهد که مهمترین قسمت خانه نیز، پذیرایی آن است. البته شاید آشپزخانه نیز برای شما حائز اهمیت باشد اما استفاده از پارکت برای آشپزخانه ممکن است کمی ریسک نیاز داشته باشد. همانطور که می دانید، آب و پارکت ها کمی با یکدیگر ناسازگار هستند. عدم تفاهم میان آب و پارکت منجر به باد کردن پارکت ها پس از نم و خیسی می شود از این رو داشتن پارکت در آشپزخانه نیاز به مراقبت دارد. اما پارکت پذیرایی کمتر در معرض نم و خیس شدن قرار دارد و همچنان زیبایی خاصی به خانه شما می دهد.

مزایای پارکت چوبی

  • کیفیت بالا
  • زیبایی
  • دوام
 

خرید پارکت چوبی

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد کفپوش پارکت به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان
 
جهت خرید کفپوش پارکت از طریق باکس بالا با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید. برای خرید پارکت در شهرک غرب می توانید حضوری اقدام نمایید.
 

قیمت کفپوش پارکت

قیمت پارکت وابسته به جنس و تولید کننده آن متفاوت است. برند های خارجی خوبی در بازار ایران یافت می شوند که به دلیل قیمت ارز قیمت بالایی را دارند اما کیفیت آن ها کیفیت بسیار خوبی است. برند های آلمانی، ترکی و چینی از جمله برند هایی هستند که محصولاتشان در بازار یافت می شود. قیمت کفپوش پارکت آلمانی نسبت به سایر کشور ها کمی بیشتر است زیرا که کیفیت بهتری نسبت به محصولات چینی، روسی و ترکی دارد.

بالا Call Now Button