پرده باند یا پرده ورمن یک پرده مکانیزه مشابه به پرده سیلوئت است که به مدیریت میزان نور خانه کمک می کند. پرده باند را با نام پرده ورمن نیز می شناسند که اگر جایی آن را با این نام شنیدید بدانید هر دو یک نوع پرده هستند.

انواع مدل های پرده باند

مدل های پرده باند دارای رنگ و تنوع خوبی هستند که برای انواع دکوراسیون خانه طراحی شده است.

پرده باند چیست؟

پرده باند یا پرده ورمن پرده هایی مکانیزه هستند که برای مدیریت میزان نور خانه طراحی شده اند. پرده ورمن از ردیف های پارچه ای افقی تشکیل شده است که نوار های عمودی از بالا تا پایین آمده است. این نوار عمودی را اصطلاحا باند می نامند و علت نام گذاری پرده باند همین موضوع است. پرده سیلوئت از لحاظ جنس و عملکرد مشابه به پرده ورمن است. پرده باند همچون سایر پرده ها مانند پرده زبرا، پرده اسکرین و … دارای دو نوع دستی و خودکار یا مکانیزه است که بر اساس نیاز و بودجه خود می توانید آن را انتخاب کنید.

از پرده باند به عنوان پرده اداری و برای آشپزخانه ها و اتاق ها می توان استفاده کرد. این پرده با تنوع طرح و رنگی که دارد مناسب با هر فضایی قابل استفاده است. در هنگام خرید پرده باند یا پرده ورمن به دکوراسیون داخلی خانه خود توجه داشته باشید. پرده باند هم خوانی زیادی با دکوراسیون و طراحی مدرن ندارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دکوراسیون داخلی منزل مراجعه نمایید.

پرده باند به دلیل ظاهر مناسب و کارایی خوبی که دارد آن را می توان یک پرده زیبا و کاربردی دانست.

مزایای پرده باند

  • نصب آسان
  • قابل شستشو
  • دارای طرح و رنگ
  • امکان مدیریت نور
  • با دوام

خرید پرده باند

اگر قصد خرید پرده باند را دارید می توانید از طریق شماره های درج شده اقدام به تماس و کسب مشاوره آنلاین و همچنین از آخرین قیمت پرده باند اطلاع کسب کنید. از طریق فرم صفحه پرده نیز، درخواست خود مبنی بر خرید پرده ارسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس گیرند.

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده باند به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان
به

بالا Call Now Button