فرم درخواست تماس برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد طراحی دکوراسیون داخلی منزل به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

 

در صورتی که تمایل به پر کردن فرم بالا ندارید می توانید با ما تماس بگیرید.

مدل های طراحی دکوراسیون داخلی خانه

طراحی داخلی منزل یکی از اصلی ترین اقداماتیست که باید در هنگام ساخت یا بازسازی خانه باید انجام دهید. انتخاب شرکت طراحی داخلی منزل شاید کمی سخت به نظر برسد؛ اما در سپهر دکور این کار را به بهترین شکل برای شما انجام خواهد داد. طراحی داخلی خانه با هدف بهبود استفاده از فضا انجام می شود. هرچقدر طراحی با ظرافت و دقت بیشتری انجام شود نتیجه بهتری را به همراه دارد. این طراحی ها به شما زیبایی و استفاده بیشتر از فضا را هدیه می دهد که با توجه به خانه های امروزی می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما داشته باشد.

برای بهبود زیبایی فضای مدنظر شما استفاده از وسایلی که از لحاظ سبک و رنگ نزدیک به یکدیگر هستند امریست که باید به آن توجه زیادی داشته باشید. پرده ها، کاغذ دیواری، مبل ها و سایر لوازم دکوراسیون باید همخوانی داشته باشند. اما چرا طراحی داخلی منزل مهم است؟ در پاسخ باید گفت طراحی داخلی خانه نه تنها در زیبایی خانه تاثیر گذار است بلکه می تواند بهترین استفاده از فضا را برای شما داشته باشد. در کنار آن چینش درست، انتخاب رنگ و وسائل مناسب باید بهتر دیده شدن خانه شما می شود. رنگ هایی مانند رنگ سفید فضای خانه را بازتر نشان می دهد.

مجموعه سپهر دکور با تجربه چندین ساله در حوزه دکوراسیون، خدماتی مانند طراحی کابینت آشپزخانه، طراحی دکور مغازه و طراحی داخلی خانه را ارائه می دهد. قبل از خرید هرگونه وسیله باید انتخاب کنید چه نوع سبکی از دکوراسیون را می پسندید و سپس با مشاور و طراح آن را در میان بگذارید. پس از دریافت اطلاعات و شروع کار طراح به دنبال وسایل خود برای خانه بروید. انتخاب فرش، مبل و سایر اجزا منوط به سبک مورد نظر شماست. در فرش نیز اگر سبک دکوراسیون شما سنتی باشد انتخاب یک فرش خوشرنگ و شلوغ گزینه بدی نیست اما این مورد در طراحی مدرن ناسازگار خواهد بود.

طراحی داخلی منزل انجام شده توسط سپهر دکور

برای مشاهده طرح ها و پروژه های بیشتر انجام شده توسط سپهر دکور به دفتر این مجموعه مراجعه کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل ایرانی

هر کشور با توجه به فرهنگ و سلیقه ای که دارد سبک متفاوتی از خانه و طراحی خانه ها را دارد. طراحی داخلی خانه ایرانی توسط سپهردکور کاملا با استاندارد های فرهنگی ایران همخوانی دارد و یک طراحی ایرانی را در انتها خواهید دید. فرش ایرانی جز اصلی ترین اجزا دکوراسیون ایرانی است اگر به دنبال یک دکوراسیون ایرانی هستید فرشی زیبا و همرنگ با سایر اجزا انتخاب نمایید.

طراحی داخلی منزل کوچک

خانه های کوچک که به صورت معمول زوج های جوان در ابتدای زندگی خود به دنبال آن می روند بسیار رواج پیدا کرده است. خانه هایی با متراژ کم در آپارتمان ها که معمولا طراحی و سبکی ساده دارند. از این رو طراحی داخلی خانه کوچک بسیار حائز اهمیت است. اهمیت طراحی داخلی این خانه ها این است که می توان با استفاده از وسایل درست و همچنین سبک و رنگ طراحی فضای خانه را بزرگتر جلوه داد و استفاده بهتری از آن کرد. توصیه ما به شما این است که طراحی داخلی آپارتمان را جدی بگیرید. مجموعه سپهر دکور به عنوان یک شرکت طراحی داخلی منزل می تواند در این فرآیند کنار شما باشد.

طراحی داخلی منزل به سبک مدرن

طراحی های مدرن طرفداران زیادی را در سال های اخیر به خود جذب کرده است. طراحی دکوراسیون داخلی مدرن خانه سبکی است که قشر جوان آن را بیشتر می پسندد. در این طراحی اجزا دکوراسیون از طرح های ساده و مینیمال استفاده می کنند. در طراحی های سنتی از منبت کاری استفاده می شود که قطب مخالف طراحی مدرن است. در طراحی داخلی منزل مدرن استفاده از انواع پرده مکانیزه رایج است.

اگر علاقمند به نقش و نگار هستید یا از طرح هایی همچون مبل های سلطنتی می پسندید دکوراسیون مدرن با سلیقه شما سازگار نخواهد بود. نمونه هایی از طرح های مدرن را مشاهده می کنید.

طراحی داخلی منزل به سبک نئوکلاسیک

طراحی داخلی نئوکلاسیک منزل نوعی طراحی است که از ادغام طراحی مدرن و کلاسیک به وجود آمده است. اگرچه همچنان در بین مردم زیادی شناخته شده نیست اما آن را می توان یک انتخاب خوب دانست. یکی از کاربرد های دکوراسیون نئوکلاسیک در کابینت های آشپزخانه است. در طراحی نئوکلاسیک از رنگ های ملایم و روشن استفاده می شود. همچنین در هنگام خرید کاغذ دیواری توجه داشته باشید که طرح و رنگ کاغذ دیواری از رنگ های استفاده شده در طرح های شما باشد. در این نوع دکوراسیون هم از پرده های مکانیزه و مدرن امروزی استفاده می شود.

پرده رومن یکی از پرده هایی است که ظاهر مناسبی دارد و در این نوع دکوراسیون قابل استفاده است. پرده هایی نظیر پرده زبرا، پرده اسکرین و پرده شیدرول نیز از دیگر پیشنهادات است. از این پرده ها در تمام نقاط خانه می توان استفاده کرد و قابلیت چاپ طرح و رنگ مورد نظر شما نیز وجود دارد.

طراحی داخلی دکوراسیون به سبک کلاسیک

یکی از سبک های طراحی داخلی منزل، سبک دکوراسیون کلاسیک است. سبک کلاسیک سبکی تجملاتی و زیباست که نسبت به سبک نئوکلاسیک و مدرن شلوغ تر است. سبک کلاسیک در بسیاری از خانه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرید. المان های آن مانند کاغذ دیواری کلاسیک، مبل کلاسیک، کابینت کلاسیک و فرش می تواند جلوه خانه شما را دو چندان کند.

طرح و نقش های زیاد دکوراسیون کلاسیک موجب می شود بسیاری از افراد از جمله جوانان به سمت طراحی های ساده تر روی بیاورند اما به طور کلی نمی توان از زیبایی های دکوراسیون کلاسیک در طراحی داخلی منزل چشم پوشی کرد. اگر به این سبک طراحی علاقه مند هستید در زمان مشاوره و گفتگو با کارشناسان سپهردکور به این مورد اشاره کنید تا طراحی داخلی شما با سبک کلاسیک انجام شود.

طراحی داخلی منزل لوکس

بسیاری از ما علاقه مند دکوراسیون داخلی لوکس هستیم. دکوراسیون لوکس داشتن نیازمند فضای بزرگ است. دکوراسیون لوکس یا مجلل یک فضای خاص را به نمایش می گذارد که این فضا باید بزرگ و در عین حال زیبا باشد. برای اجرای دکوراسیون لوکس به دکوراسیون کلاسیک نیاز داریم تا آن را پیاده سازی کنیم.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در طراحی دکوراسیون داخلی خانه چند فاکتور حائز اهمیت داریم که بر اساس آن ها المان های دکوراسیون داخلی را انتخاب می کنیم. این المان ها شامل کاغذ دیواری، مبل، کفپوش، وسایل زینتی، پرده و … است. با هم نگاهی به این المان ها می اندازیم.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل

قیمت طراحی داخلی منزل با توجه به متراژ، وسایل مورد استفاده و سبک طراحی متفاوت است. برای کاهش هزینه طراحی داخلی منزل می توان به جای استفاده از کفپوش پارکت از کفپوش هایی مانند لمینت یا کفپوش PVC استفاده کرد. روش های دیگری نیز برای کاهش هزینه ها وجود دارد که هرکدام به نحوی می تواند طراحی دکوراسیون را برای شما با قیمتی منطقی تر به پایان برساند. می توانید برای قسمت های مختلف خانه از وسایل متفاوتی استفاده کنید و یا از برند های ایرانی و ارزان تر استفاده نمایید.

در بخش کاغذ دیواری محصولات ایرانی قیمت مناسب تری نسبت به محصولات خارجی دارند یک انتخاب مناسب به شمار می آید. در صورتی که بخش خاصی نیاز به کاغذ دیواری دارد پیشنهاد می شود پوستر دیواری را جایگزین کاغذ دیواری کنید. با اعلام بودجه خود به کارشاناسان سپهر دکور، هزینه طراحی دکوراسیون داخلی مناسب با بودجه شما تنظیم می شود. در فرم ابتدای صفحه در فیلد هزینه تقریبی بودجه خود را وارد کنید تا کارشاناسان ما با اطالاعات بیشتری با شما تماس بگیرند.

نقش پرده در دکوراسیون داخلی

پرده یکی از المان های طراحی دکوراسیون است که می تواند زیبایی فضا را بهبود بخشد اما در حال حاضر پرده های مکانیزه با کارایی بیشتر به بازار آمده اند تا در کنار زیبایی کارآمد هم باشند. پرده هایی مانند پرده شب و روز، پرده سیلوئت، پرده لوردراپه، پرده باند، پرده چاپی، پرده کرکره ای و پرده بامبو در کنار زیبایی در کنترل و مدیریت نور کارایی دارند. این پرده ها با داشتن تنوع رنگ و طرح به شما اجازه می دهند در هر مکانی از آن ها استفاده کنید. اما پرده بامبو به دلیل ظاهر متفاوتش در آشپزخانه و یا فضای باز مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به ظاهر، مدل و کارایی این پرده ها یکی از آن ها را انتخاب کرده و خریداری کنید. نقش پرده در دکوراسیون داخلی را جدی بگیرید. در حال حاضر از این پرده ها در دکوراسیون مدرن بسیار استفاده می شود.

نقش کفپوش در دکوراسیون داخلی

کفپوش یکی از اولین قسمت ها که برای بازسازی خانه یا طراحی دکوراسیون داخلی به آن پرداخته می شود. کفپوش ها تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی دارند. هنگام انتخاب پالت رنگی برای خانه، کفپوش ها نیز متناسب با سایر وسایل خانه ست می شوند. برای اطلاعات بیشتر مقاله تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی را مطالعه کنید. کفپوش ها در کنار رنگ ظاهر بسیار زیبایی دارند. چه کفپوش شما سرامیک باشد چه کفپوش های چوبی زیبایی فضا را دوچندان می کنند. اما این کفپوش ها هرکدام مزایا و معایب خود را دارند برای مثال هرچند پارکت زیبایی فوق العاده ای دارد اما در مقابل آب بسیار آسیب پذیر است. برای رفع این موضوع خریداران به دنبال کفپوش لمینت یا PVC می روند.

پیش از خرید هر کفپوشی از کارشناسان مزایا و معایب این کفپوش ها را جویا شوید. با توجه به موارد گفته شده نقش کفپوش در دکوراسیون داخلی بسیار مهم است.

نقش کاغذ دیواری در دکوراسین داخلی

کاغذ دیواری نیز مانند سایر المان ها در دکوراسیون داخلی تاثیر گذار است. کاغذ دیواری تنوع و طرح های زیادی دارد که دست شما را در انتخاب یک دیوار پوش مناسب باز می گذارد. نقش کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی به شکلی است که شما می توانید ابتدا همه المان های دکوراسیون را خریداری کنید سپس به دنبال خرید آن بروید. در سپهردکور می توانید صفحاتی همچون کاغذ دیواری اتاق کودک و کاغذ دیواری اتاق خواب را نیز مشاهده کنید.

هنگام طراحی دکوراسیون داخلی منزل درباره طرح و مدل کاغذ دیواری با کارشناسان صحبت کنید. با توجه به پالت رنگی دکوراسیون داخلی خود، رنگ و طرح کاغذ را انتخاب نمایید.

تاثیر رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی

رنگ ها همیشه مهم هستند. در دکوراسیون داخلی نیز اهمیت رنگ ها بسیار زیاد است. انتخاب یک رنگ خوب حتی می تواند بر سلامت روان انسان نیز تاثیر گذار باشد. همیشه گفته می شود که رنگ های تیره موجب افسردگی در افراد می شود. با توجه به ابعاد فضا، کاربرد، سلیقه، سبک دکوراسیون و حتی منطقه رنگ مناسب انتخاب می شود. به عنوان مثال از رنگ سفید برای فضای کوچک می توان استفاده کرد تا فضا را بزرگ تر نمایش دهد.

بالا Call Now Button