لطفا برای دسترسی راحت تر به محتوای صفحه از فهرست بالا استفاده نمایید.

انواع پرده اداری

پرده کرکره ای

مدل های پرده اداری

پرده های اداری امروزه کاربرد زیادی دارند. این نوع پرده ها ظاهری مکانیزه و با رنگ های مناسب در فضا قرار می گیرند. پرده های مختلفی برای استفاده در مکان های اداری استفاده می شود که پرده زبرا یکی از شناخته شده ترین آن هاست. پرده های اداری به چند دلیل مورد استفاده قرار می گیرند. اولین دلیل استفاده از این پرده ها برای تزئینی فضاست. بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها با درج لوگو خود بر روی این پرده ها و همچنین ست کردن رنگ آن ها جلوه بهتری به اتاق ها و فضای شرکت خود می دهند. برای سالن ها و اتاق های جلسه می توان از پرده هایی با لوگو شرکت استفاده کرد.

دلیل دیگری که از پرده اداری استفاده می شود، پوشش و بستن دید از سایر اتاق هاست. اگر به دنبال پرده ای هستید که در زمانی نیاز دارید دید سایرین را کور کنید انواع پرده اداری به شما کمک خواهد کرد. برای کور کردن دید سایرین از پرده مکانیزه باید استفاده کرد. پرده های مکانیزه به شما اجازه می دهد تا در زمان نیاز به صورت دستی و اتوماتیک از دیده شدن داخل اتاق جلوگیری کنید.

دلیل سوم برای انتخاب پرده های مکانیزه برای مکان های اداری، مدیریت میزان نور ورودی به اتاق است. در ادارات و شرکت ها برای استفاده بهتر از نور و گاها برای مدیریت آن و کاهش نور از پرده های مکانیزه اداری استفاده می کنند. در فضای اداری به جز پرده ها، انواع کفپوش ها نیز حائز اهمیت هستند و باید در هنگام طراحی دکوراسیون اداری توجه به کفپوش ها و کاغذ دیواری نیز داشت. پیشنهاد می شود صفحه کاغذ دیواری اداری را مشاهده کنید.

انواع پرده اداری مکانیزه

در ادامه قصد داریم انواع پرده اداری را بررسی و معرفی نماییم. پس از آشنایی با آن ها تصمیم گیری بهتری خواهید داشت و پرده مناسب با فضا و سلیقه خود را انتخاب خواهید کرد.

پرده اداری زبرا

پرده زبرا یکی از محبوب ترین پرده های موجود در بازار است که ظاهر مناسب و کاربرد بالایی دارد. پرده زبرا یکی از انتخاب های اولیه برای پرده های اداری است. پرده های زبرا از دو لایه که دارای خطوط عمودی می باشد، تشکیل شده است که با جا به جایی این خطوط و لایه ها می توان میزان نور ورودی به اتاق را مدیریت کرد. با جمع شدن پرده در قسمت بالایی آن به صورت رولی، میزان نور به حداکثر خواهد رسید. پرده زبرا به عنوان یک پرده اداری مزایا زیادی دارد. شستشو و نصب آسان، رنگ های متنوع، قابلیت چاپ لوگو بر روی آن و دوام بالا از مزایای آن است.

این پرده در بازار در دو نوع دستی و خودکار موجود است که برای مکان های اداری نوع خودکار مناسب تر است تا با یک ریموت کنترل بتوان آن را مدیریت کرد.

پرده اداری شید رول

پرده شید نیز نوعی پرده اداری است که به منظور جلوگیری از نور استفاده می شود. پرده های شید نیز یکی از زیباترین پرده های مکانیزه موجود در بازار است. پرده اسکرین و پرده شب و روز مشابه به پرده شید هستند که کاربرد متفاوتی دارند. پرده اداری شید رول با هدف جلوگیری از ورود نور و دید استفاده می شود. با توجه به ظاهر خوب پرده شید می توانید با چاپ لوگو خودتان زیبایی آن را دو چندان کنید. پرده شید عموما از دو جنس کتان و پلی استر تهیه می شود که با توجه به نیاز و سلیقه خود جنس را انتخاب نمایید.

در کنار زیبایی و کارآمدی پرده اداری شیدرول شستشو و نصب ساده را می توان از دیگر مزایای آن دانست. دوام بالای این پرده به شما اجازه شستشو را به راحتی می دهد. پرده شید نیز در دو نوع دستی و اتوماتیک در بازار یافت می شود. پیشنهاد می شود مقاله نحوه شستشو پرده شید رول را مطالعه نمایید.

پرده اداری سان اسکرین

پرده اداری شید اسکرین نوعی پرده مشابه به شید است که از لحاظ کاربردی نیز شباهت دارند. این پرده را با اسامی مختلفی چون شید اسکرین، شید سان اسکرین، سان اسکرین و پرده اسکرین می شناسند. این پرده همچون شید به عنوان یک پرده اداری شناخته می شود و قابلیت چاپ لوگو را دارد. طرح ها و رنگ های مختلف آن در بازار موجب شده تا بر اساس دکوراسیون و سلیقه خود قدرت انتخاب خوبی داشته باشید.

زیبایی، کاربرد مناسب، دوام و شستشو ساده از مزایای آن است که می تواند پرده اداری سان اسکرین را انتخاب خوبی قرار دهد. تفاوت دو پرده شید و اسکرین چندان زیاد نیست و در میزان جلوگیری و بافت پرده است. پرده اسکرین به دلیل نوع بافتی که دارد سایه مطلق ایجاد نمی کند و کمی نور را از خود عبور می دهد. اما در مقابل پرده شید سایه بیشتری در اتاق ایجاد می کند.

پرده دو مکانیزه (شب و روز)

پرده شب و روز یا پرده دو مکانیزه از دیگر پرده های اداری است که می توان آن را نسخه کامل پرده شید و اسکرین دانست. اگر قسمت های قبل را مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که پرده شید باعث سایه مطلق می شود و با بالا کشیدن آن نور خورشید به صورت کامل وارد خواهد شد و در مقابل پرده اسکرین به دلیل بافتی که دارد نور را تا حدی عبور می دهد. اما اگر ما در روز های خاصی نیاز به سایه مطلق داشته باشیم و در زمان خاصی به نور باید از پرده دو مکانیزه یا شب و روز استفاده کنیم.

این پرده از دو لایه متفاوت تشکیل شده تا در زمان مورد نظر میزان نور اتاق را مدیریت کنید. علت نام گذاری آن این است که پرده اسکرین در شب دید دارد و فردی که در خارج از اتاق باشد نسبت به داخل اتاق دید کمی دارد و برای جلوگیری از این دید باید از لایه دوم استفاده کرد. این پرده نیز همچون شید و اسکرین شستشو ساده و کارایی مناسبی دارد.

پرده اداری باند

پرده باند نوعی پرده اداری به شمار می آید که سبکی متفاوت نسبت به پرده های معرفی شده قبلی دارد. پرده باند از ردیف های پارچه ای افقی تشکیل شده است که با باند هایی از بالا تا پایین بهم متصل هستند. پرده باند یک پرده مشابه به پرده سیلوئت است که هردو در مکان های اداری مورد استفاده قرار می گیرند. مکانیزم جمع شدن آن به شکلی است که این ردیف های افقی بر روی هم قرار گرفته و به بالا جمع می شوند. پرده باند نیز پرده ای مکانیزه برای مدیریت میزان نور اتاق است.

این پرده نیز تنوع در رنگ و طرح دارد تا خریداران بتوانند با توجه به دکوراسیون خود آن را تهیه کنند. پرده باند را می توان یک پرده شکیل و زیبا دانست که با شکلی مشابه به پرده کرکره ای می تواند جلوه خاصی به فضای شما دهد.

پرده اداری سیلوئت

پرده سیلوئت یکی دیگر از پرده های مکانیزه است که در اماکن اداری مورد استفاده قرار می گیرد. پرده اداری سیلوئت همانند پرده باند عمل می کند و تنها چند تفاوت بین آن ها دیده می شود. در پرده سیلوئت ردیف های افقی بین دو پارچه عمودی قرار گرفته اند. اگر سادگی شستشوی پرده برای شما اهمیت دارد، سیلوئت نیز یکی از پیشنهادات ماست. فارغ از شستشو، سیلوئت مزایایی دارد که همانند سایر پرده های مکانیزه ان را با ارزش می کند. پرده سیلوئت قابلیت چاپ لوگو را دارد که برای یک پرده اداری می تواند مهم باشد.

ردیف های افقی این پرده از جنس پارچه است و جنس دو پارچه آن از حریر است. پارچه های استفاده شده در سیلوئت بیش از پرده هایی مانند زبرا است و همین امر موجب شده تا قیمت بیشتری داشته باشد.

پرده اداری لوردراپه

پرده لوردراپه از جمله پرده هایی است که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. علت استفاده از این پرده در مکان های اداری قیمت مناسب، تنوع رنگ و طرح است. با توجه به رنگ سازمانی خود می توانید پرده لوردراپه رنگی سفارش دهید. یکی دیگر از دلایلی که می توان نام برد قابلیت چاپ طرح بر روی این پرده اداری است. اگر تصمیم به چاپ طرحی خاص یا چاپ لوگو بر روی پرده را دارید لوردراپه می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.

پرده اتاق مدیریت

اتاق مدیریت همیشه نباید قابل رویت باشد و بیشترین کاربرد پرده اداری در این اتاق است. اتاق مدیریت از لحاظ دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است. از انتخاب وسایل دکوراسیون گرفته تا رنگ های این اتاق باید کاملا مناسب یک اتاق مدیریت باشد. پیشنهاد می شود در این اتاق از پرده هایی استفاده شود که قابلیت چاپ طرح، نام برند یا لوگو را دارند.

در اتاق های مدریت نمی توان از لوازمی با رنگ های جیغ استفاده کرد زیرا در طولانی مدت می تواند کمی آزار دهنده باشد. رنگ های با وقار و مناسب فضای اداری می تواند انتخاب مناسبی باشد. یکی از این رنگ ها سورمه ای است که رنگی زیبا و مناسب است. توجه کنید اگر قرار است از رنگ سازمانی خود استفاده کنید، رنگ های مکمل آن را به خوبی بشناسید و مورد استفاده قرار دهید. انتخاب پرده اتاق مدیریت را جدی بگیرید. ظاهر المان های دکوراسیون شما بر روی مشتریان بسیار تاثیرگذار است.

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت امریست مهم که نمی توان آن را ساده شمرد. از این رو پیشنهاد می شود برای این کار زمان بیشتری را صرف کنید.

پرده اداری مناسب اتاق جلسات

در ادارات و سازمان ها اتاقی برای جلسات سازمانی تعبیه شده است و این اتاق نیز مانند سایر اتاق ها و قسمت های شرکت نیاز به پرده دارد. پرده اتاق جلسات باید شکیل و رسمی باشد. پیشنهاد سپهردکور برای شرکت ها و سازمان ها استفاده از پرده های مکانیزه است. این پرده ها با ظاهر رسمی و زیبایی خود نه تنها جلوه مناسبی به فضا می دهند بلکه مزایای آن باعث می شود بهترین انتخاب برای این فضا باشند.

پرده دفتر

بسیاری از افراد برای محل کسب و کار خود نیازمند یک پرده هستند. افرادی که یک دفتر بیمه یا هرگونه خدمات دیگری دارند. این افراد می توانند با خرید پرده اداری یا پرده دفتر برای خود میزان نور محل کار خود را مدیریت کنند. یکی از مزایای پرده های مکانیزه این است که می توانید در کنار مدیریت نور زیبایی فضای خود را دو چندان کنید. قابلیت چاپ لوگو بر روی پرده دفتر نیز امکان پذیر است.

قیمت پرده اداری

قیمت پرده های اداری با یکدیگر متفاوت است. پرده سیلوئت به دلیل استفاده بیشتر از پارچه قیمت بیشتری دارد. برای اطلاع از قیمت های روز پرده اداری با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.

خرید پرده اداری

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده اداری به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

برای خرید پرده اداری می توانید از طریق راه های تماس اقدام و یا صفحه دکوراسیون داخلی در شهرک غرب را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا Call Now Button