لطفا برای انتخاب محتوای مورد نظر خود از طریق فهرست بالا اقدام نمایید.

طراحی کابینت آشپزخانه منزل

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد طراحی کابینت آشپزخانه به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

مجموعه سپهر دکور آماده ارائه خدمات طراحی کابینت آشپزخانه منزل در شهرک غرب تهران و سایر نقاط ایران است.

فرم درخواست مشاوره برای طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی کابینت های آشپزخانه

کابینت آشپزخانه از مهمترین قسمت های این بخش از خانه است که نه تنها ظاهر زیبایی به آشپزخانه می دهد بلکه طراحی مناسب آن تاثیر بسزایی در مدیریت بهتر فضای خانه شما دارد. مجموعه سپر دکور خدماتی مانند طراحی داخلی دکوراسیون و آشپزخانه را ارائه می دهد که در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. کابینت را می توان جز اصلی آشپزخانه در نظر گرفت که طراحی آن می تواند در موارد مختلفی برای شما مفید باشد. از این رو نمی توان مانند گذشته با متر کردن و نصب کابینت انتظار زیبایی و کارایی داشت. در حال حاضر طراحی کابینت آشپزخانه یکی از موارد مهم در ساخت یا بازسازی خانه است.

طراحی سه بعدی کابیت آشپزخانه به شما در انتخاب بهتر طرح کابینت و طرح های آن کمک می کند. طراحی سه بعدی می تواند انواع مدل ها و چینش های کابینت را در محل مورد نظر به شما نمایش دهد تا انتخاب بهتری قبل از اجرای آن داشته باشید. طراح با توجه به مدل دکوراسیون و آشپزخانه شما طرح را آماده می کند. طرح های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک مناسب با فضای آشپزخانه در نظر گرفته می شود.

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه چیست؟

طراحی سه بعدی کابینت با هدف نمایش طرح در فضای آشپزخانه شما انجام می شود. با توجه به متریال انتخابی شما، رنگ و نوع طرح این فایل آماده می شود. مجموعه سپهردکور با انجام پروژه های متفاوتی در زمینه طراحی داخلی منزل، طراحی دکوراسیون اداری و طراحی کابینت آشپزخانه تجربه لازم در این زمینه ها را دارد. در تصاویر بالا طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه که توسط سپهردکور آماده شده است را مشاهده می کنید.

سبک های طراحی کابینت آشپزخانه

سبک های کابینت امروزی شامل سه مدل کلاسیک، مدرن و نئو کلاسیک می شود که در تصاویر زیر تفاوت آن ها قابل تشخیص است.

کابینت کلاسیک

طرح های کلاسیک در دکوراسیون داخلی طرفداران خود را دارد. کابینت های کلاسیک پیشینه تاریخی دارند و از گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار می گیرند. کابینت های چوبی و ممبران با طرح کلاسیک در خانه هایی که از دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده کرده اند بسیار رواج دارد. در کابینت های طرح کلاسیک، منبت کاری یکی از المان های اصلی است که در اجزا و ستون های از آن استفاده می شود.

یکی از طرح های محبوب کابینت کلاسیک طرح رومی است که با توجه به زیبایی آن در دکوراسیون داخلی و کابینت اجرا می شود. طراحی کابینت آشپزخانه طرح کلاسیک از خدماتیست که مجموعه سپهر دکور ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر مقاله تفاوت کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک را مطالعه کنید.

کابینت مدرن

کابینت های مدرن نقطه مقابل کابینت های کلاسیک هستند، بدون نقش نگار، ساده و بدون منبت است که در خانه های مدرن اجرا می شود. طراحی های مدرن بیشتر مورد پرسند طیف جوان جامعه است. گاها به دلیل طراحی متفاوت این نوع کابینت از دستگیره ها استفاده نمی شود و گاها مکانیزم باز و بست آن ها متفاوت است. اگر بخواهیم طراحی مدرن را در طراحی دکوراسیون با یک کلمه بیان کنیم آن واژه سادگی است. کابینت های مدرن ظاهری ساده و جذاب دارند.

توجه داشته باشید اگر در خانه خود از دکوراسیون و لوازم کلاسیک استفاده کرده اید به هیچ عنوان برای کابینت خود از طرح های مدرن استفاده نکنید. دکوراسیون مدرن در بین جوانان بیشتر پسندیده می شود.

کابینت نئوکلاسیک

کابینت های نئوکلاسیک همانند موسیقی تلفیقی ایرانی است. ادغام طرح های سنتی بر روی مدرن سبکی با نام کابینت های نئوکلاسیک را معرفی کرده است. البته لازم به ذکر است که نئوکلاسیک سبکی در دکوراسیون داخلی است و تنها به کابینت های آشپزخانه ختم نمی شود. در هنگام طراحی کابینت های آشپزخانه باید از شرکت مذکور بخواهید تا این سبک را برای شما اجرا کنند. دکوراسیون سبک نئوکلاسیک دکوراسیونی مدرن و مجلل است که پیشنهاد می شود مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید.

طراحی به روز کابینت آشپزخانه

دکوراسیون داخلی و اقلام آن با تغییر مد و سال تغییر می کنند. از این رو طراحی به روز کابینت آشپزخانه همچون سایر اجزا دکوراسیون حائز اهمیت است. مجموعه سپهر دکور با در نظر گرفتن فاکتور های روز اقدام به طراحی برای شما خواهند کرد. با توجه به کوچک شدن خانه ها طراحی برای خانه های کوچک کمی سخت به نظر می آید اما به ما با سابقه انجام چندین پروژه بهترین طراحی برای آشپزخانه کوچک را انجام خواهیم داد.

شرکت طراحی کابینت آشپزخانه

مجموعه سپهردکور به عنوان یک شرکت طراحی کابینت آشپزخانه در شهرک غرب تهران می تواند به شما عزیزان خدماتی مبنی بر طراحی کابینت، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی غرفه نمایشگاهی و طراحی دکوراسیون اداری را ارائه دهد. برای آشنایی بیشتر می توانید درباره ما را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

بالا Call Now Button