خرید پرده پذیرایی

تماس بگیرید
مشاوران ما در مجموعه سپهر دکور آماده ارائه هرگونه مشاوره رایگان در مورد پرده پذیرایی به شما مشتریان عزیز می باشند.
مشاوره رایگان

 

برای اطلاع از قیمت پردهای ساده و شیک پذیرایی از طریق دکمه بالا اقدام به تماس نمایید.

انواع پرده پذیرایی مدرن

جدیدترین مدل های پرده پذیرایی 2022

جدیدترین مدل های پرده پذیرایی 2022 از پرده های مدرن تشکیل شده است. پرده هایی که در کنار زیبایی کارایی هم دارند تا امکان تغییر میزان نور خانه را داشته باشید. اگر به دنبال پرده های ساده و شیک پذیرایی هستید این محصولات جذاب و مدرن در کنار کارایی به پذیرایی خانه شما زیبایی نیز می دهند.

پرده پذیرایی ساده

پرده پذیرایی ساده مناسب خانه هایی با دکوراسیون مدرن و ساده است. برای پرده های پذیرایی مدرن از پرده لوردراپه، پرده زبرا، پرده اسکرین و … استفاده می شود. چنانچه قصد خرید پرده پذیرایی دارید با شماره درج شده تماس حاصل فرمائید.

پرده پذیرایی مدرن

پرده های مدرن امروزه به دلیل کاربرد و زیبایی در هر جایی از خانه و محل کار استفاده می شود. پیش از آن که این پرده ها رایج شوند برای پذیرایی و همچنین سالن خانه از پرده سنتی و زیبا استفاده می شد. اما در خانه های مدرن امروزی در قسمت متفاوتی از خانه از پرده های مدرن استفاده می شود. پرده زبرا را می توان یکی از کاربردی ترین نوع از پرده های مدرن دانست. از این پرده برای پرده اتاق پذیرایی استفاده می شود.

در ادامه نگاهی می اندازیم به پرده هایی که در اتاق هایی پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند.

پرده اتاق پذیرایی زبرا

پرده زبرا یکی از شناخته شده ترین پرده های مدرن است که در عین زیبایی کارایی مناسبی دارد و برای مدیریت میزان نور ورودی از آن استفاده می شود. پرده زبرا از دو لایه تشکیل شده است که دارای خطوطی افقی است. با بالا و پایین کردن آن این خطوط جا به جا شده و میزان نور ورودی به اتاق کم و زیاد می شود. پرده زبرا با توجه به رنگ ها و طرح های متفاوت می تواند جلوه مناسبی به خانه شما بدهد.

از این پرده در دو نوع دستی و اتوماتیک موجود است که بر اساس نیاز خود می توانید آن ها را تهیه کنید.

بالا Call Now Button